Telefon całodobowy: 884000910

Porady

Rodzina i najbliżsi decydują o wyborze firmy pogrzebowej. Pierwsze kroki należy skierować pod numer telefonu  338124216, gdzie wyczerpująco udzielimy porady i odpowiemy na Wasze pytania.

 

Pamiętajmy, że pogrzeb Waszej najbliższej osoby odbywa się tylko raz, nie można go powtórzyć.

Nasze trzydziestoletnie doświadczenie, dobór pracowników i propozycje oferty, gwarantują Wam spokój oraz że wszystko odbyło się jak należy, a Wasza najbliższa osoba została pożegnana z godnością i spokojem.

 

 

Pierwsze czynności po śmierci bliskiej osoby:
Dom: lekarz domowy bądź lekarz z przychodni w godzinach otwarcia placówki stwierdza zgon osoby zmarłej, po tych godzinach trzeba się zwrócić do pogotowia tj. w nocy, niedziela, święta itp. na podstawie stwierdzenia zgonu możemy zabrać zmarłą osobę do chłodni - dysponujemy prywatną chłodnią, gdzie nikt poza naszymi pracownikami nie ma dostępu, przez co gwarantujemy spokój i wielki szacunek do zmarłego nam przekazanego.
Szpital: po wypisaniu karty zgonu przez lekarza możemy zarejestrować zgon w USC za rodzinę, po złożeniu pełnomocnictwa przez rodzinę lub inną osobę zobowiązaną do organizacji pogrzebu i na tej podstawie zabieramy niezwłocznie osobę zmarłą do naszej chłodni, gdzie przygotowywujemy do pochówku.

Do załatwienia pogrzebu zapraszamy do siedziby zakładu pogrzebowego

ul. Szkolna 1

czynne całą dobę

tel. 338124216 

tel. 338158833

tel. 884 000 910

Należy przygotować:

  • kartę zgonu lub stwierdzenie zgonu
  • ubranie
  • dowód osobisty osoby zlecającej pogrzeb
  • legitymację emeryta-rencisty - w przypadku formy bezgotówkowej pogrzebu.

 

 

Oferujemy Wam kompleksowe usługi pogrzebowe, które poprzedzamy spisaną umową zleceniem co gwarantuje solidne wykonanie przez Was wskazanej i wybranej usługi i ceny jaka została ustalona przed pogrzebem - która nie może się zmienić po pogrzebie.

 

Po pierwszych krokach skierowanych do nas.

Pomożemy Wam we wszystkich czynnościach, które wiążą się z organizacją pogrzebu.

Organizujemy pochówki we wszystkich wyznaniach tj. katolicki, ewangelicki, żydowski itd. gdzie każda kultura wymaga swoich zwyczajów i ceremonii pogrzebowych.

 

Otaczamy rodzinę szczególną opieką, żeby czuła się bezpiecznie w tak ciężkiej chwili przeżywając największą traumę, jaką jest utrata bliskiej osoby.

 

Dlatego też nie tylko organizujemy pogrzeby z największą starannością i szacunkiem, jaki należy się zmarłym i rodzinie, ale od 30 lat, modlimy się za Naszych zmarłych w kościele Opatrzności Bożej w Bielsku-Białej - przeważają ceremonie katolickie - zawsze 2 Listopada w Dzień Zaduszny gdzie wysyłamy Naszym rodzinom, które organizowały u Nas pogrzeb specjalne zaproszenia na Mszę Świętą

 
Copyright © 2016 Zakład Pogrzebowy ŻUREK | Polityka cookies | Logowanie